פגישת ייעוץ ראשונה – חינם!

רשלנות בניתוחים פלסטיים

רשלנות רפואית בניתוח פלסטי

לאורך העשורים האחרונים צמח מאוד ענף הכירורגיה הפלסטית ומדי שנה אלפי נשים וגברים בישראל עוברים פרוצדורות שונות. לצערנו, בתחום זה נפוצות מאוד תלונות של מטופלים, שהן לא פעם מוצדקות, כנגד רופאים, מכונים ומרכזיים רפואיים שהובילו בהתנהלותם לתוצאות מצערות. במקרים אלו של רשלנות רפואית בניתוח פלסטי ניתן להוציא את הצדק לאור ולתבוע פיצויים בגין נזקים אסתטיים, הוצאות על טיפולים שנדרשו, כאב, סבל פיזי ונפשי ועוד.

רשלנות כואבת מכל הבחינות

אין ספק כי רשלנות רפואית בניתוחים פלסטיים יכולה להוביל למפח נפש גדול. זהו התחום שאליו פונים אנשים המעוניינים להיראות טוב יותר ולהרגיש טוב יותר עם עצמם, ולעיתים כגודל התקוות והציפיות כן גודל המשבר. אכן, בשנים האחרונות אנו עדים לפרסומים ודיווחים רבים של רשלנות בניתוחים פלסטיים כגון ניתוח אף, אוזניים, מתיחת פנים כירורגית, מתיחת בטן, זרועות, ירכיים ושאר ניתוחי עיצוב הגוף, ניתוחי הגדלת והקטנת חזה, ועוד.

תלונה שכיחה מאוד של מטופלים היא שרשלנות רפואית בניתוח הובילה לתוצאות גרועות מבחינה אסתטית. אמנם, לעיתים התוצאות אינן כמו החלומות ואין זה אומר שהתקיימה התרשלות, אולם לעיתים היא אכן מתקיימת ומובילה למשל לצלקות בולטות ומכוערות, לעיוותים פיזיולוגיים ועוד. הסיבה לכך יכולה להיות למשל בנייה לא נכונה של תוכנית הטיפול, בחירה שגויה של הליכים וכלים, פענוח שגוי של בדיקות מקדימות או אפילו אי ביצוע הולם שלהן. כמו כן, רשלנות בניתוח פלסטי הינה היעדר פירוט הולם של החלופות האפשריות והסיכונים, עם הסכמה מדעת המטופל, או ביצוע רשלני שהוביל לסיבוכים כגון זיהומים וכאבים מיותרים.

חשיבות הפנייה לעורך דין

אם אתם סבורים שנפגעתם מרשלנות רפואית בניתוח פלסטי הצעד החכם ביותר הוא לפנות לעורך דין בעל ניסיון רב בתחום. שימו לב שמדובר בתביעות יחסית מורכבות, על אף שאתם בטוחים שהצדק אתכם, שכן הצד השני ינסה להוכיח שמדובר רק בטעות סבירה ולא ברשלנות, ינסה לטעון שהנזקים שלכם אינם כה קשים, ואף יאמר שאין קשר בינם לבין הניתוח. רק עורך דין בעל מומחיות גדולה בתחום יידע להתמודד עם טענות כאלו ולהביא את חוות הדעת והטיעונים שיתקבלו בבית המשפט. לקביעת פגישה וקבלת ייעוץ ראשוני התקשרו כבר עכשיו אל ד"ר ועורך דין אהרון חיות בטלפון 03-6222849.

מלאו את הפרטים ואנו נחזור בהקדם, תודה.

דר' אהרון חיות – עורך דין

טלפון: 03-6222849
פקס: 03-5751472
נייד: 052-2562188
מייל: ahayout@gmail.com
כתובתרחוב בן גוריון 1 בני ברק, מגדלי בסר 2