פגישת ייעוץ ראשונה – חינם!

עורך דין רשלנות רפואית שיניים

עורך דין רשלנות רפואית שיניים – הבחירה המתבקשת

אם נפגעתם מטיפול או ניתוח בשיניים ואתם סבורים שמדובר ברשלנות, קיימת בהחלט האפשרות לפתוח תביעת פיצויים כנגד הרופא או המרפאה שהתרשלו. יחד עם זאת, חשוב להבין כי תביעות רשלנות רפואית באשר הן, אינן פשוטות מאחר שהצד השני יעשה ככל יכולתו על מנת להראות שלא התרשל, שנזקיכם לא משמעותיים ולמעשה שאין קשר ישיר בין הטיפול ובין הנזק. לכן, חשוב מאוד לפנות אל עורך דין רשלנות רפואית שיניים בעל מומחית ספציפית בתחום.

חשיבותה של בחירה נכונה

חשוב להבין שלבחירת עו"ד רשלנות רפואית שיניים יכולה להיות השפעה מכרעת, הן על ההליכים המשפטיים והדרך, והן על התוצאות. תחום תביעות הרשלנות הרפואית הינו מורכב ומצריך בקיאות בשני עולמות שונים – האחד הוא העולם המשפטי על החוקים, התקנות, הפסיקות, התקדימים, סוגי הפיצויים, ההליכים האפשריים וכן הלאה. השני הוא העולם הרפואי בכלל וענף רפואת השיניים בפרט, על סוגי הטיפולים והבדיקות, המצבים הרפואיים השונים, תוכניות הטיפול, חוות הדעת, סוגי הצילומים וכן הלאה.

מכאן שיש לבחור לתביעות רשלנות רפואית שיניים עורכי דין הבקיאים היטב בשני העולמות. אנשי מקצוע כאלו יבינו היטב ולעומק את המצב שאליו נקלעתם, יוכלו להנחות אתכם לאיסוף המסמכים הדרושים, יפנו אתכם לחוות דעת מקצועיות אצל מומחים רציניים בתחום, ויוכלו להסביר היטב לגבי ההליכים, הסיכויים והצעדים שיש לנקוט. עורכי דין כאלו גם יידעו לגבש כבר מלכתחילה את האסטרטגיה הטובה ביותר שתוביל לקבלת פיצויים הולמים, בין אם בתביעה משפטית או בהסדר מחוץ לכותלי בית המשפט.

גם עורך דין וגם רופא שיניים!

הבחירה המתבקשת בעורך דין רשלנות רפואית שיניים היא בעורך הדין ד"ר אהרון חיות, שהינו רופא שיניים בעל ניסיון רב וכך גם עורך דין המתמחה ספציפית ברשלנות רפואית שיניים. עם כל הכבוד לעורכי דין אחרים, השילוב שבין אדם שהינו רופא וגם עורך דין, מעניק בקיאות ויכולות שאין כדוגמתן בענף. על כך יעידו לקוחות מרוצים רבים שהסתייעו בשירותיו המשפטיים של ד"ר עו"ד אהרון חיות. לקביעת פגישה וקבלת ייעוץ ראשוני התקשרו כבר עכשיו אל ד"ר ועורך דין אהרון חיות בטלפון 03-6222849.

מלאו את הפרטים ואנו נחזור בהקדם, תודה.

דר' אהרון חיות – עורך דין

טלפון: 03-6222849
פקס: 03-5751472
נייד: 052-2562188
מייל: ahayout@gmail.com
כתובתרחוב בן גוריון 1 בני ברק, מגדלי בסר 2