פגישת ייעוץ ראשונה – חינם!

רשלנות רפואית פה ולסת

מה עושים במקרים של רשלנות רפואית בתחום הפה והלסת

מקרי רשלנות רפואית, לכשעצמם, הם מקרים מורכבים מאד. על הנפגע, בבואו לתבוע את המערכת הרפואית או את רופא השיניים עצמו האחראי לטיפול שבוצע, להוכיח לבית המשפט כי הנזק שנגרם לו אכן נובע כתוצאה מטיפול רשלני, מטיפול לקוי וכי אילו בוצע הטיפול בצורה סבירה , הנזק היה נמנע.

הוכחת הקשר בין הנזק שנגרם לבין הטיפול עצמו היא הכרחית, והיא יכולה להיעשות רק בעזרתו של עורך דין המתמחה במקרים של רשלנות רפואית פה ולסת  שהוא בעל יידע דנטאלי נרחב ומהווה את הכתובת הנכונה להיעזר בשירותיה והגורם המתאים לצורך ייצוג התובע בבית המשפט.

חשוב לקחת בחשבון

כאשר מדובר במקרי רשלנות רפואית הקשורים לפה ולסת, כמו למשל, עקירות כירורגיות שגרמו לפגיעה עצבית, השתלות שיניים ,טיפולי הרמת סינוס שנכשלו  שגרמו לפגיעות נוירולוגיות ולזיהומים ולדלקות כרוניות , יש לעבור תחילה על החומר הרפואי ולקבוע, האם הפגיעות השונות נגרמו עקב טיפול רשלני מצד הרופא המטופל.

ברוב המקרים, המקור לפגיעות השונות נובע מחוסר יידע ומיומנות של הרופא המטפל, כולל חוסר יכולת אבחונית ומעשית לטפל בסיבוכים השונים.

באם אתם חושבים שהרופא התרשל בטיפול בכם וביצע לכם טיפול רשלני בתחום הפה והלסת, אל תהססו לפנות לעו"ד חיות שמניסיונו רב השנים כרופא שינים ומהגשת אלפי תביעות בתחום השיניים יוכל לקבוע כבר בפגישת הייעוץ, האם קיימת לכם  עילה תביעה בגין להתרשלות מצד  רופא השיניים שביצע לכם את הטיפולים.

ד"ר חיות, ששימש רופא שיניים למעלה משלושה עשורים רוושעיקר עיסוקו מתקדמ ופא שיניים ועורך דין המתמחה ברשלנות רפואית דנטלית, יוכל לספק לכם את המענה המתאים. לצפייה בתחומי ההתמחות שלו, לחצו כאן, וליצירת קשר טלפוני התקשרו

לטלפון  – 03-6222849

מלאו את הפרטים ואנו נחזור בהקדם, תודה.

דר' אהרון חיות – עורך דין

טלפון: 03-6222849
פקס: 03-5751472
נייד: 052-2562188
מייל: ahayout@gmail.com
כתובתרחוב בן גוריון 1 בני ברק, מגדלי בסר 2