פגישת ייעוץ ראשונה – חינם!

רשלנות רפואית – יישור שיניים

מה עושים במקרה של נזק רפואי לאחר יישור שיניים?

לכולנו חשוב להיראות טוב.

כיום, שיניים ישירות ויפות הן חלק בלתי נפרד מאסתטיקת הפנים ולכולנו חשוב להראות טוב.

לחלק גדול מהאוכלוסייה הצעירה ( החל מגיל 10-11) קיימות בעיות שונות במנח השיניים בפה , כמו למשל:  צפיפות, שיניים בולטות, ניבים שלא ירדו, פה שלא נסגר בצורה טובה, חיך מוצר ועוד .

חלק גדול מהאוכלוסייה הצעירה וכיום גם חלק מציבור מבוגר סובל מהבעיות שציינתי ופונה לרופא שיניים לצורך טיפול אורתודונטי( יישור שיניים).

נזק רפואי כתוצאה מיישור שיניים

בדר"כ הטיפול האורתודונטי מסתיים בהצלחה ונמשך מספר שינם מועט.

בעבר, עסקו בתחום זה רק רופאי שיניים שהתמחו ביישור שיניים.

כיום, עוסקים בתחום הרבה רופאי שיניים כלליים שעברו הכשרה קצרה  אם בכלל ולא התמחות מסודרת. עקב כך, הם חסרי יכולת להתמודד עם מקרים מורכבים ולכן בסופו של הטיפול ו/או במהלכו, נוכחים המטופלים ו/או הוריהם שהטיפול לא מתקדם ובמקרים רבים מצב השיניים מוחמר.

יש לציין שכיום נעשה שימוש בצורות חדשות של טיפול ( קשתיות למשל) שגם הוא מצריך מיומנות טיפולית ואבחונית ויכולת להתמודד עם סיבוכים בטיפול.

הנזקים הנגרמים הם מסוגים שונים, למשל: איבוד של סגירה נורמאלית, תזוזה של קו האמצע, שיניים צפופות, שיניים בולטות ובמקרים קשים, ספיגה של חלק משורשי השן.

לפנות לעורך דין בתחום

במקרים  שבהם אתם סבורים שהטיפול האורתודונטי שבוצע לכם, היה טיפול רשלני וזה מקרה של רשלנות רפואית יישור שיניים, אתם מוזמנים לפנות לד"ר אהרון חיות – רופא שיניים ועורך דין, שהוא הכתובת הנכונה לפנות אליה.

ד"ר חיות, רופא שיניים ועורך דין המתמחה ברשלנות רפואית דנטלית, יוכל לספק לכם את המענה המקצועי המתאים ואת הייצוג המשפטי ההולם. לצפייה בתחומי ההתמחות שלו, לחצו כאן, וליצירת קשר טלפוני התקשרו ל – 03-6222849

מלאו את הפרטים ואנו נחזור בהקדם, תודה.

דר' אהרון חיות – עורך דין

טלפון: 03-6222849
פקס: 03-5751472
נייד: 052-2562188
מייל: ahayout@gmail.com
כתובתרחוב בן גוריון 1 בני ברק, מגדלי בסר 2