פגישת ייעוץ ראשונה – חינם!

רשלנות רפואית בהרמת סינוסים

הרמות סינוסים הן הליך נפוץ ומקובל לפני השתלות שיניים, ובדרך כלל נחשבות בטוחות מאוד עם כתשעים אחוזי הצלחה ומעלה. יחד עם זאת, גם בטיפולים אלו עלולים להיות סיבוכים ואף מקרים חמורים של רשלנות רפואית. אם לדעתכם נגרמה רשלנות רפואית בהרמת סינוסים שעברתם מומלץ לפנות בהקדם אל ד"ר אהרון חיות, רופא שיניים בהכשרתו ועו"ד המתמחה באופן מיוחד ברשלנות רפואית דנטאלית.

רשלנות בהרמת סינוסים אכן מתקיימת

כאמור, מדובר בהליך בעלי אחוזי הצלחה גבוהים מאוד, אך גם היו מקרים רבים של סיבוכים ורשלנות שבגינם נתבעו הרופאים או המוסדות המטפלים. למעשה, הרשלנות יכולה להתקיים לכל אורך הההליך הרפואי, כבר מביצוע לקוי של הבדיקות הקליניות וצילומי הרנטגן המקדימים. לעיתים הליכים אלו אינם מתקיימים כלל, או מתקיימים באורח חסר ולקוי, או שהרופא אינו מפרש נכונה את הממצאים. בהתאם לכך, עלולה להיערך תוכנית טיפול שגויה, או שלא להיערך בכלל, כאשר הטיפול עצמו חסר או לחילופין מיותר. יתרה מכך, ישנם רופאים המתרשלים בהיבטים ספציפיים של ההרמה, כגון יישום השתלים עמוק מדי עד כדי נגיעה בעצם הסינוס ואף גרימת חור בה, או שימוש בגרגירי עצם במקום בעצם מושתלת. מדובר במצבים העלולים לגרום למטופל לסבל רב הכולל בין היתר כאבים עזים, טנטון באוזניים, נזלת כרונית ורעשים בזמן בליעת רוק. יתרה מכך, הוא יזדקק לניתוחים מתקנים שעלולים להיות מורכבים ויקרים מאוד.

ניתן לקבל פיצוי

מטרתה של תביעת רשלנות רפואית היא להשיג פיצוי הולם למטופל, החל בהוצאות על טיפולים מתקנים ועד לכאב וסבל. לעיתים קרובות מדובר בתביעות המגיעות לעשרות ומאות אלפי שקלים, אך יש לזכור כי התביעה חייבת להוכיח את הנזקים, את ההתרשלות עצמה ואת הקשר ביניהם. לכן, בשלב הראשון יש לפנות אל ד"ר ועו"ד אהרון חיות על מנת להעריך את סיכויי התביעה, ולהתחיל בבניית אסטרטגיה נכונה.

לקביעת פגישה וקבלת הערכה וייעוץ ראשוניים, התקשרו לטלפון 03-6222849.

מלאו את הפרטים ואנו נחזור בהקדם, תודה.

דר' אהרון חיות – עורך דין

טלפון: 03-6222849
פקס: 03-5751472
נייד: 052-2562188
מייל: ahayout@gmail.com
כתובתרחוב בן גוריון 1 בני ברק, מגדלי בסר 2