פגישת ייעוץ ראשונה – חינם!

רשלנות רפואית בהגדלת / הקטנת חזה

אין ספק כי רשלנות רפואית בהגדלת חזה היא חוויה מטלטלת הגורמת נזקים קשים למטופל מבחינה פיזית, נפשית וכלכלית. במקרים אלו יש לפנות מוקדם ככל האפשר אל עורך הדין ד"ר אהרון חיות, על מנת להעריך את סיכוייה של תביעת פיצויים ובחינת הצעדים הנדרשים מכם.

רשלנות מכאיבה ומיותרת

רשלנות רפואית בהגדלת / הקטנת חזה עשויה להתקיים בנסיבות שונות, כגון אי ביצוע נאות של בדיקות מקדימות, פענוח שגוי שלהן, בנייה לקויה של תוכנית טיפולית, וביצוע כושל שלה. מקרים אלו עלולים להוביל לתוצאות בלתי רצויות ולמפח נפש גדול, למשל אם נוצרים בשד עיוותים לאחר הניתוח, פקיעה של הסיליקון, או צלקות גדולות וגלויות לעין. זאת בנוסף על סיבוכים שניתן היה למנוע, כגון זיהומים הגורמים לכאב וסבל רב, ואף עלולים לסכן חיים. תביעת רשלנות רפואית מאפשרת למטופל לבוא חשבון עם הפוגע, להוציא את הצדק לאור וגם להשיג פיצוי על הסבל, הכאב והנזקים הכלכליים שנגרמו לו. יחד עם זאת, יש לקחת בחשבון כי תביעות אלו אינן פשוטות ואף עשויות להתפרש על פני תקופה ארוכה.

מהותה של תביעת הרשלנות

בתביעת רשלנות רפואית אנו באים להוכיח שהמנתח או צוות המוסד התרשלו בשלב זה או אחר של הטיפול. יתרה מכך, עלינו להוכיח שרשלנות זו היא שהובילה לנזקים, וגם יש להראות אילו נזקים נגרמו בגינה. מן הצד השני, ההגנה תנסה להראות בדיוק את ההיפך, כלומר להקטין מאחריותה לנזקים, להראות שהם לא קשורים במישרין לטיפול במוסד, ואף להראות שבכלל לא מדובר בהתרשלות אלא בטעות סבירה. לכן, יהיה עלינו להשיג את התיק הרפואי שלכם, ובמידת הצורך להיעזר בחוות דעת רפואית התומכת בטענותיכם. ראיות אלו ונוספות ישמשו בעת משא ומתן עם הצד השני, או לחילופין בבית המשפט, תוך חתירה להשגת הפיצוי המרבי עבורכם.

מטבע הדברים, בתביעות אלו ישנה חשיבות רבה לעורך דין בעל מומחיות מיוחדת בתחום הרפואי, כפי שמצויה באמתחתו של ד"ר ועורך דין אהרון חיות. לקביעת פגישה וקבלת ייעוץ ראשוני, התקשרו כבר עכשיו לטלפון 03-6222849.

מלאו את הפרטים ואנו נחזור בהקדם, תודה.

דר' אהרון חיות – עורך דין

טלפון: 03-6222849
פקס: 03-5751472
נייד: 052-2562188
מייל: ahayout@gmail.com
כתובתרחוב בן גוריון 1 בני ברק, מגדלי בסר 2